HANDIKOS Sample Page Raportet e hulumtimit Përshtatja e objekteve publike për personat me aftësi të kufizuara

Mundësia që çdo individ në çdo vend dhe me ato mundësi që zoton të merr pjesë në aktivitete të ndryshme pa hasur në barriera fizike në ambientin që e rrethon, e përbëjnë qasjen e plotë të tij në ambientin ndërtues dhe mundësin e qasjes edhe në rrethin sociale… Shkarko

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *