Shoqata e paraplegjikëve dhe paralizës së fëmijëve të Kosovës – HANDIKOS fton  auditorët e licencuar dhe të akredituar në Kosovë që të na dërgojnë ofertat e tyre në kryerjen e auditimit vjetor të projektit ‘’Sida CSO 2017-2021 Programme’’, Nr. “09763” për vitin fiskal 2020.

Ofertat mund të na i dërgoni në mënyrë elektronike në email adresën:handikos@handi-kos.org  deri më datë 28.12.2020.

Në linkun më poshtë gjeni termat e referencës:

Shkarko


0 Comments

Postime të ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *