HANDIKOS Sample Page Raportet e hulumtimit Qasja dhe përfshirja e të rinjve me aftësi të kufizuara në arsimin e lartë në Kosovë

Të rinjtë me aftësi të kufizuara në Kosovë janë një ndër grupet më të margjinalizuar… Shkarko

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *