HANDIKOS Sample Page Raportet e hulumtimit Raport i shkurtër për nivelin e zbatueshmërisë së Ligjeve të cilat mbrojnë dhe rregullojnë të drejtat e personave me aftësi të kufizuara në Republikën e Kosovës

Shkarko

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *