HANDIKOS Sample Page Udhëzimet Administrative UDHËZIMI ADMINISTRATIV NR.09-2010 PËR PËRCAKTIMIN E VENDEVE TË PUNËS DHE PUNËSIMIN E PERSONAVE ME AFTËSI TË KUFIZUARA NË PËRPUTHJE ME AFTËSITË E TYRE PËR PUNË

Shkarko

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *