HANDIKOS Sample Page Udhëzimet Administrative UDHËZIMI ADMINISTRATIV NR. 9-2012 PËR MËNYRËN DHE RREGULLAT E MBAJTJES SË EVIDENCËS PËR PUNËSIMIN E PERSONAVE ME AFTËSI TË KUFIZUARA

Shkarko

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *