HANDIKOS Sample Page Rregullore dhe akte të tjera Udhëzues për Përfshirjen e Personave me Aftësi të Kufizuara për pjesëmarrje në proceset zgjedhore dhe politike

Shkarko

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *