HANDIKOS Sample Page Projektet Aftësimi i PAK për përdorim të kompjuterit

Emri i Projektit: 
Aftësimi i PAK për përdorim të kompjuterit
Qëllimi:
Ndërtimi i kapaciteteve të personave me AK


Të arriturat:
8 persona me aftësi të kufizuar kanë vijuar kursin e kompjuterëve dhe janë ngritur kapacitetet e tyre në njohuritë themelore për kompjuter


Viti i implementimit:
2007 Obiliq
Donatori:
Kuvendi Komunal – Obiliq

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *