HANDIKOS Sample Page Njoftime Aktivitete në Qendrën e Resurseve - HandiKOS

Duke filluar prej muajit Shtator, HandiKOS po organizon aktivitete kreative, rekreative, dhe sportive me anetare te grupmoshave te ndryshme ne HandiKOS Prishtine.

Jeni te ftuar te gjithe te merrni pjese. Aktivitetet organizohen cdo te enjte ne oren 10:00-15:30.

Na konfirmoni pjesemarrjen ne 038553806.

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *