HANDIKOS Sample Page HANDIKOS rishpallë konkurs për zyrtar projekti

HANDIKOS rishpallë konkurs për pozitën e zyrtarit të Projektit të BE-së “Avancimi i kapaciteteve për të drejtat e fëmijëve”, sipas Marrëveshjes së Grantit Nr. 2019/414-172.

Afati i fundit për aplikim është data 10 mars 2020.

Të interesuarit duhet të aplikojnë në mënyrë elektronike, duke dërguar CV-në, një letër motivuese dhe dokumente të tjera  referuese, në email adresën handikos@handi-kos.org

Më poshtë mund t’i gjeni  termat e referencës për këtë pozitë:

Zyrtar_Projekti_HANDIKOS.pdf

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *