Metodologjia e punës Për evidentimin e barrierave fizike në hapësirat/sipërfaqet publike të Prishtinës, kemi zgjedhur një shteg të lëvizjes me gjatësi rreth 1.7 km, me pikë të nisjes Stacionin e Autobusëve të Prishtinës dhe pikë të mbarimit ndërtesën e Parlamentit të… Shkarko

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *