HANDIKOS Sample Page Raportet e hulumtimit Mirëqenia e personave me aftësi të kufizuara gjatë COVID-19

Ky hulumtim është realizuar nga HANDIKOS, me qëllim të informimit dhe vetëdijësimit të personave me aftësi të kufizuara se si të përballojnë situatën me pandeminë.

Shkarko

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *