HANDIKOS Sample Page Raportet e hulumtimit Raport për qasshmërinë e objekteve publike

Ky aktivitet është zhvilluar në katër komuna: Prishtinë, Prizren, Gjilan dhe Ferizaj, ku grupet avokuese të personave me aftësi të kufizuara të mbështetur nga stafi i projektit dhe menaxherët e Qendrave të HandiKOS-it në komunat përkatëse, kanë përgatitur një plan me të…Shkarko

0 Comments

Related post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *